Пророцтва карпатського Мольфара Нечая на 2023 рік для Миру

Align

А по-третє піде “зеленка” так звана, тобто розквітне природа, і для партизанів, сил спеціальних операцій, місцевих – це “ласий шматочок”, – каже Арестович. До них входять як регулярні російські війська, які дислокуються на Сході України, так і сили місцевих колаборантів. Також на цих позиціях російські бойовики й далі обстрілювали як українських вояків, так і мирних мешканців. При цьому блокпост російських бойовиків був укріплений і залишився на старих позиціях. За даними Держдепартаменту США, станом на березень 2015 року загинуло 400-500 російських кадрових військових. За свідченнями Старкова, на Донбасі у складі незаконних збройних формуваннях діють близько 2 тисяч так званих «радників» із числа кадрових військових збройних сил РФ. За даними ЗС України та МВС України, станом на червень 2018 року, окупаційні війська РФ на Донбасі налічують близько 35 тисяч військовослужбовців. Першою відомою цивільною жертвою у війні на Донбасі є Володимир Рибак, депутат горлівської міськради, що був викрадений 17 квітня 2014 року, і знайдений страченим 19 квітня.

Астропрогноз на 2018 рік для України: що буде з Донбасом, зарплатами і ... 26 листопада 2018 року, після агресії РФ у Керченській протоці в Україні було запроваджено воєнний стан на 30 днів у 10 областях, прилеглих до РФ, морських узбереж та маріонеткової ПМР. Від 30 квітня 2018 року було змінено формат операції з антитерористичної на загальновійськову, під контролем збройних сил, у тісній координації з іншими силовими органами. Починаючи з вересня 2014 року розпочала роботу робоча група спільного Центру з контролю і координації питань припинення вогню і поетапної стабілізації лінії розмежування сторін на Сході України, до складу якої увійшли представники української сторони, моніторингова група ОБСЄ і 76 військовослужбовців ЗС РФ на чолі з заступником головнокомандувача Сухопутних військ РФ генерал-лейтенантом Ленцовим А. Управлінні ООН по координації гуманітарних питань (UN OSHA) заявили, що більше 2540 цивільних осіб загинули і 9 тис. 20 лютого 2017 року Міністерство закордонних справ України оприлюднило заяву, згідно з якою від початку збройної агресії Росії проти України майже 1 млн 800 тис. За даними ресурсу Worldometer, у світі у 2022 році від коронавірусу померло 1,2 млн осіб. У березні 2015 року загальне число осіб, що покинули свої домівки становило майже 2 млн чоловік, з яких число внутрішньо переміщених осіб всередині України сягнуло 1 мільйона 177 тисяч чоловік, а за кордоном налічувалося понад 760 тисяч біженців.

Меморандум передбачав: загальне припинення застосування зброї; зупинка військових формувань сторін на лінії зіткнення станом на 19 вересня; відведення засобів ураження калібром понад 100 міліметрів від лінії зіткнення на відстані не менше 15 кілометрів з кожної сторони; заборону на розміщення важких озброєнь і важкої техніки в районі, обмеженому певними населеними пунктами; заборону на польоти авіації та іноземних літальних апаратів, крім апаратів ОБСЄ; виведення іноземних найманців із зони конфлікту. Чіткої дати закінчення війни між Росією і Україною Нечай не назвав, але зазначив, що бойові зіткнення не триватимуть довго. За якимись із них війна має закінчитись протягом кількох тижнів, а за іншими – бойові зіткнення продовжуватимуться до 2035 року. Станом на 28 жовтня 2017 року, за даними Генерального штабу ЗСУ, бойові втрати Збройних сил України становили 2 333 загиблих і 8 377 поранених. В інтерв’ю від 19 червня 2017 року голова місії ООН Фіона Фрейзер повідомила, що ООН веде підрахунок усіх жертв конфлікту: українських військовослужбовців, цивільне населення, і членів проросійських збройних груп. 26 червня 2019 року українські військовики розібрали свій блокпост і відійшли з однієї з позицій у Станиці Луганській. 5 червня 2014 було закрито вісім пунктів пропуску на кордоні з Росією.

У цей період ми переживаємо неймовірну напругу на наших кордонах з Росією. І цей період для Росії та всього світу буде дуже важким у глобальному плані. Також 44 українці утримуються в Росії та окупованому Криму. Коли Путін зробить ставку, яка виявиться не по силах Росії. У 2023-му можуть статися кліматичні та соціально-політичні потрясіння – велика війна, глобальне потепління, економічна катастрофа, канібали і “небесний вогонь”, що може знаменувати кінець світу. За даними міжнародної організації «Міжнародна ініціатива з розвитку дітей», Україна на 2016 рік входить до ТОП-10 країн світу за кількістю переселенців. За його словами, навесні на Україну чекають хороші новини. За його словами, загін російських військових, в завдання якого входило ведення розвідки спостереженням за переднім краєм, розташовується в окупованому бойовиками Луганську. За результатами пошукових операцій, у місцях колишнього розташування польових таборів проросійських бойовиків виявлено велику кількість братських могил, тіла в яких з чіткими ознаками тортур. Станом на липень 2021 року загальні втрати екстрасенси про Україну 2023російських сил у конфлікті Моніторингова місія ООН з прав людини оцінювала у 5800 осіб. Проросійські бойовики проводили «паради полонених» на вулицях міст – такі випадки гостро засуджувалися правозахисниками, як порушення прав військовополонених. Були випадки, коли бойовики брали у полон родичів, які на свій ризик везли викуп за своїх полонених.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *